facebook
Kursy

Archiwum czatów

Eliza Kuna

Czat z Elizą Kuną - adwokatem

Anna Kotlińska

Czat z Panią Anną Kotlińską - położną

Katarzyna Kucewicz

Czat z Panią Katarzyną Kucewicz - psychologiem

Eliza Kuna

Czat z Panią Elizą Kuną - adwokatem

Dr hab. Grażyna Iwanowicz-Palus

Czat z Panią dr hab. Grażyną Iwanowicz-Palus, położną, nauczycielem akademickim, prodziekanem Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Dr hab. Beata Pięta

Prezes Polskiego Towarzystwa Położnych,
prof. UM w Poznaniu

Leokadia Jędrzejewska

Konsultant krajowy w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologicznego i położniczego

Ewa Janiuk

Czat z wiceprezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych

Nasi eksperci

Eksperci

Dr hab. Grażyna Iwanowicz-Palus

Położna, nauczyciel akademicki, prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu UM w Lublinie; współautor ponad 150 publikacji naukowych z zakresu położnictwa, neonatologii, ginekologii i zdrowia publicznego oraz ponad 100 rozdziałów monografii. Członek Zarządu Głównego PTPoł, Konsultant Wojewódzki w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologicznego i położniczego, współtwórczyni standardów opieki okołoporodowej.

Eksperci

Eliza Kuna

Adwokat, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji i Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, stypendystka Uniwersytetu w Pau (Francja). Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Sądzie Okręgowym w Łodzi oraz w Deloitte, PriceWaterhouseCoopers i kancelariach prawniczych.

Eksperci

Leokadia Jędrzejewska

Konsultant krajowy w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologicznego i położniczego, Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Położnych. Odznaczona Srebrnym i Złotym Krzyżem Zasługi. Autorka wielu publikacji z zakresu pielęgniarstwa położniczego i położnictwa, standardów edukacji przedporodowej i poradników dla mam.

Eksperci

Ewa Janiuk

Wiceprezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych. Od 30 lat aktywnie zaangażowana w działalność w środowisku położniczym. Współzałożycielka i przewodnicząca Zarządu PTPoł Oddział Wojewódzki w Opolu. Organizator i prelegent wielu konferencji krajowych i zagranicznych.

Eksperci

Dr hab. Beata Pięta

Prof. UM w Poznaniu, Prezes Polskiego Towarzystwa Położnych, Konsultant wojewódzki w dziedzinie pielęgniarstwa położniczego i ginekologicznego. Autorka i współautorka 60 publikacji naukowych w dziedzinie położnictwa, ginekologii i neonatologii. Recenzent publikacji w Ginekologii Polskiej, Annals of Agricultural and Environmental Medicine oraz Hindawi Publishing Corporation.

Eksperci

Katarzyna Kucewicz

Psycholog, psychoterapeuta, pedagog. Od 10 lat zajmuje się profesjonalnym pomaganiem. Obok terapii indywidualnej prowadzi także terapię par. Specjalizuje się w psychoterapii zaburzeń nastroju i trudności w relacjach. Ekspertka w wielu programach telewizyjnych i radiowych w tym w Rozmowach w Toku. Autorka komentarzy eksperckich dotyczących macierzyństwa i problematyki okołoporodowej w takich czasopismach jak: Narodziny Krok po Kroku, Olivia, Charaktery.

Eksperci

Anna Kotlińska

Położna, certyfikowany doradca laktacyjny w trakcie certyfikowanego kursu Międzynarodowego Doradcy Laktacyjnego. Doktorantka w Klinice Położnictwa i Perinatologii UJ CM w Krakowie. Koordynuje prace w pierwszym Małopolskim Banku Mleka. Jako naukowiec bada wpływ cukrzycy ciężarnych na zmienność składu mleka oraz rolę bakterii w mleku kobiecym. Od wielu lat pracuje z przyszłymi rodzicami na warsztatach szkoły rodzenia.