O szkole rodzenia

Szkoła rodzenia Prenalen to pierwsza ogólnopolska, bezpłatna internetowa szkoła rodzenia, której program powstał na podstawie rekomendacji Konsultanta krajowego w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologicznego i położniczego. Patronat merytoryczny nad szkołą objęło Polskie Towarzystwo Położnych. Dzięki wykorzystaniu e-learningu w sposób praktyczny będzie można przygotować się do porodu nie wychodząc z domu. Uczestnik kursu nie tylko zapozna się z tematyką porodu, połogu i opieki nad noworodkiem, ale będzie mógł wiele umiejętności przećwiczyć w praktyce.

Program szkoły rodzenia składa się z 5 bloków tematycznych podzielonych na rozdziały. Po każdym rozdziale tematycznym uczestnik szkoły będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności, a po ukończeniu całego programu uzyska certyfikat ukończenia szkoły. Dodatkowe funkcjonalności internetowej szkoły rodzenia to m. in. czaty on-line z takimi ekspertami jak położna, ginekolog-położnik, pediatra, neatolog, doradca laktacyjny, psycholog, ...), kreator planu porodu, wyszukiwarka położnych wg miejsca zamieszkania, a dalej możliwość współdzielenia kalendarza z położną. System w oparciu o kalendarz ciąży sugeruje terminy planowanych badań np. USG, morfologii, cytologii itp... oraz umówienia wizyty położnej patronażowej.

pieczatka

Intro