Konkurs na blogi

Konkurs skierowany jest do osób prowadzących blogi i/lub kanały video. Blogi zostaną ocenione w 2 kategoriach: blogi/kanały video prowadzone przez położne i blogi/kanały video o tematyce parentingowej. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich blogerów, którzy publikują na tematy edukacji przedporodowej, szkół rodzenia, standardów opieki okołoporodowej, praw kobiet w okresie ciąży, porodu i połogu, szeroko pojętym temacie rodzicielstwa.

Głosowanie w konkursie odbędzie się przez aplikację konkursową
na stronie www.szkolarodzeniaprenalen.pl.

W konkursie zostanie wyłonionych i nagrodzonych po 3 zwycięzców w każdej kategorii:
I kategoria: Blogi położnicze
II kategoria: Blogi parentingowe

Nagrody:

BLOGI PARENTINGOWE

redakcja@mamasama.com.pl

Tematyka:
Pamiętnik o macierzyństwie i nie tylko. Samodzielnym, nie samotnym. Zapraszam na porcję zabawnych historii, przyprawioną szczyptą przepisów i odrobiną przemyśleń najróżniejszych.

Wyślij sms o treści na numer 71200. Koszt 1, 23 zł (z Vat). Cały dochód z głosowania zostanie przekazany na Fundację Rodzić po Ludzku

kontakt@ojciecniecodzienny.pl

Tematyka:
Ojciec z odrobiną chilli, który nie ma zamiaru marnować żadnej życia chwili ;) Nie przełączajcie odbiorników!

marta.tymowskamalec@gmail.com

Tematyka:
Blog o rodzinnych podróżach. Relacje z imprez, spektakli i warsztatów dla dzieci. Propozycje ciekawego spędzenia czasu z dzieckiem. Recenzje książek dla dzieci.

natalia.mich@gmail.com

Tematyka:
Krótka historia o dobrym szpitalu.

BLOGI POŁOŻNICZE

poloznadajrade@gmail.com

Tematyka:
Rodzicielstwo i macierzyństwo okiem młodej mamy i młodej położnej. Tematyka bardzo dziecięca i bardzo kobieca.

poloznaja@wp.pl

Tematyka:
Drobiazg czasem potrafi być bardzo ważny

kropex_88@o2.pl

Tematyka:
Blog położnej, która zdecydowanie widzi niedociągnięcia w systemie "ochrony zdrowia". Blog o ambicjach, pasjach, rozczarowaniach i ciągłym dążeniu do ZMIAN...

306

poloznaopole@gmail.com

Tematyka:
Blog poświęcony jest szeroko pojętej problematyce położniczej a także wychowywaniu dzieci.

43